ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Архієрейське богослужіння у Свято-Троїцькому храмі в День Святого ДухаЗ благословіння Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, керуючого справами УПЦ, 1 червня 2015р. митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр  відвідав м. Переяслав-Хмельницький, та звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі.

Митрополиту Олександру співслужили: епископ Діонісій (Константинов), благочинні Першого Переяслав-Хмельницького благочиння архімандрит Ніл (Семенець) та Другого Переяслав-Хмельницького благочиння протоієрей Генадій Спатарь з духовенством благочиній.

Під час літургії була піднесена особлива заупокійна єктенія за упокій всіх дітей, котрі загинули у зоні збройного конфлікту на Сході України.

Після літургії відбувся хресний хід та уставні многоліття! Митрополит Олександр поздоровив духовенство та вірян з Днем Святого Духа.  Для всіх присутніх була влаштована святкова трапеза.