ЯРЕШКИ. В Олександро-Невському храмі відбулися збори духовенства Березанського благочиння6 липня 2015 р. у день пам’яті Володимирської ікони Божої Матері у Свято-Олександро-Невському храмі села Ярешки була звершена Божественна Літургія, котру очолив духівник Березанського благочиння протоієрей Петро Красножон у співслужінні благочинного ієромонаха Назарія (Омеляненка) та духовенства благочиння. Після Літургії був відслужений молебень перед Володимирською іконою Богородиці. Наостанок отець-благочинний привітав духовенство та віруючих зі святом та побажав кріпості віри, оскільки даний образ Богоматері являв чудеса саме у скрутні для Православ’я часи.

Після богослужіння відбулися збори духовенства Березанського благочиння, на якому обговорювалася організація єпархіальних та місцевих заходів, присвячених 1000-літтю із дня кончини святого рівноапостольного князя Володимира.