ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Парафія Святих Благовірних князів Бориса та Гліба запрошує на святкові заходи присвячені 1000-літтю з дня блаженної кончини князя БорисаПарафія Святих Благовірних князів Бориса та Гліба Української Православної Церкви м. Переяслав-Хмельницький Бориспільської єпархії 6 серпня 2015 року запрошує духовенство та вірян прийняти участь у святкових заходах присвячених 1000-літтю з дня блаженної кончини благовірного князя Бориса:

7:00 – хресний хід від Свято-Троїцької церкви м.Переяслав-Хмельницький до Борисо-Глібської церкви мікрорайону Борисівка

8:00 – водосвятний молебень біля криниці Св. Бориса та Гліба

9:00 – Божественна літургія, яка буде звершена Високопреосвященнійшим Антонієм, митрополитом Бориспільським і Броварським, керуючим справами УПЦ

11:00 – освячення Поклонного хреста

Всім присутнім буде запропонована святкова трапеза.

Святі Страстотерпці князі Борисе та Глібе моліть Бога за нас!

Сайт храму: http://pereyaslav-boris.church.ua