У Березанському благочинні новий навчальний рік почався з благословення Церкви

У Березанському благочинні новий навчальний рік почався з благословення ЦерквиНапередодні 1-го вересня 2015 року в усіх церквах Березанського благочиння Бориспільської єпархії УПЦ священики відслужили молебні перед початком нового навчального року. В тих парафіях, де є тісна співпраця з органами місцевої влади духовенство мало змогу виступити з вітальним словом на шкільних лінійках, подарувати пам’ятні подарунки, окропити учнів та вчителів святою водою, укріпити всіх тих, хто став на шлях навчання молитвою і пастирським благословенням.

Вітаємо всіх вчителів, батьків та дітей з новим кроком у «країну знань». Нехай все добре і корисне закарбовується у наших душах навічно, а все лихе і непотрібне проходить повз наші серця, не залишаючи в них найменшого сліду.
Короткий фоторепортаж з сіл Волошинівка, Семенівка, Григорівка, Яблуневе, Недра, Коржі, Пилипче та Поділля.