ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Відбулися збори духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочиння9 листопада 2015р. з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, в Свято-Троїцькому храмі м.Переяслав-Хмельницький, відбулися збори духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочиння.

Очолив зібрання благочинний, архімандрит Ніл (Семенець), який довів до відома священиків питання, що розглядались на зборах Єпархіальної ради Бориспільської єпархії, які очолив владика Антоній.

Також, благочинний проаналізував завдання які стоять нині перед кожним священнослужителем, наголосивши на розвитку соціального служіння та активної праці духовенства на парафіях. Було дано доручення що до підписки «Церковної православної газети», по парафіям та її розповсюдження в державних, освітніх, медичних і виправних установах, що діють на території благочинія. Була звернута увага на підготовку храмів до зимового періоду, стану дозвільної документації на будівлі та землю парафій. Духовенство благочиння було інформовано що до можливості отримання Посвідчення клірика Бориспільської єпархії УПЦ. Духовенство отримало інформаційні видання на захист Української Православної Церкви.

Благочинний звернув увагу настоятелів парафій на роботі з молоддю, військовослужбовцями, надання допомоги, матеріальної та моральної сім'ям загиблих військовослужбовців, переселенцям зі східних регіонів України, а також малозабезпеченим.

March 2024