ГОГОЛІВ. У селі відбувся слідуючий етап фестивалю колядок "Слава Богу Рожденому"

ГОГОЛІВ. У селі відбувся слідуючий етап фестивалю колядок 15 січня у рамках проведення районного фестивалю різдвяних колядок "Слава Богу Роденному" святковий концерт було проведено в с. Гоголів Броварського району. Свято розпочалося зі співу святкового тропаря Різдва Христового, який заспівав хор Різдва-Богородичного храму села Гоголів. Після чого з вітальними словами до глядачів і учасників звернувся настоятель храму села Гоголів протоієрей Сергій Денисенко, який привітав усіх зі святом Різдва Христового.

Відкрила свято група колядників із селища Калинівка, після яких свято продовжили: народні і дитячі хорові колективи Броварщини: зразковий вокальний ансамбль "Джерельце" із села Плоске,  дитячий ансамбль "Перепілочка" та ансамбль "Живемо" із села Зазим'є, колядна група вокального ансамблю з с.Богданівки та гурт "Рута" із Бобрицького будинку культури, ансамбль української народної пісні "Берегиня" Погребського будинку культури, вокальний колектив Бервицького будинку культури та вокальний ансамбль "Незабудка". На закінчення святкового різдвяного концерту заспівав народний колективи хазяїв свята з села Гоголів - "Любисток" і "Україночка".

На завершення всі разом колективи та гості свята заспівали колядку "Добрий вечір тобі..." Ведучими святкового концерту були працівник районного будинку культури міста Бровари Наталія Скобліва та настоятель Михайлівської парафії села Світильня іерей Максим Молотков.