ЛЕМЕШІВКА. У Покровській парафії відбулося свято різдвяної коляди

ЛЕМЕШІВКА. У Покровській парафії відбулося свято різдвяної коляди14 січня 2016 року в Свято–Покровському храмі села Лемешівка Яготинського району відбулося свято різдвяної коляди «Христос народився». Свято розпочалося з подячного молебню. Після чого з вітальними словами до глядачів і учасників звернувся настоятель храму протоієрей Георгій Бойко, який привітав усіх зі святом Різдва Христового і Новоліттям. У якості гостей на святі були присутні голова села Лемешівка Н.М. Бондаренко, голова села Годунівка С.І. Власенко, голова села Жоравка О. Цаплій, прихожани храму Святої Покрови, гості з сусідніх приходів.

Далі виступали учні Лемешівської школи, які презентувала свій вертеп, у якому розкрили сутність свята.

Дзвінкими дитячими голосами разом із отцем Георгієм вітали колядками присутніх діти, які несли різдвяні вітання в кожну хату. Сільський хор прославив народження Христа колядкою «Ой радуйся земле», яку підхопили всі присутні в храмі. Церковний хор продовжив прославляти Христа колядками «В Вефлеємі новина», «Три славнії царі», «Нова радість», «Небо і земля».

Захоплюючий спів протоієрея Сергія Кисельова, настоятеля Свято-Стрітенського храму с. Сулимівка, проникав у душі кожного, хто був у храмі, і дорослих і малих, завершив святкове дійство.

На закінчення свята заспівали "Многії літа" всім присутнім.

March 2024