КНЯЖИЧІ. Спасо-Преображенський монастир черговий раз передав медикаменти для українських військових2 лютого 2016 р. з благословення Його Високопреосвященства, Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського в с. Княжичі було проведено черговий збір пожертвувань на закупівлю медикаментів для військових які захищають східні кордони нашої країни.

Благочинний Спасо–Преображенського монастиря архімандрит Іларіон (Кострець) разом з волонтером села Швачко Ганною Леонідівною, передали на Схід України гуманітарну допомогу, а саме противірусні та противогрипозні препарати, мазі для лікування та профілактики відморожень, данні медикаменти було передано волонтеру Білику Валерію Петровичу, голові комітету по роботі з ЗСУ та учасниками АТО при Броварській Державній Адміністрації.