ЯГОТИН. Відбулися збори, сповідь та соборування духовенства Яготинського благочиння 20 квітня 2016 року з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, в храмі Святого Великомученика і Цілителя Пантелеімона м. Яготин відбулися збори, сповідь та соборування духовенства Яготинського благочиння. Сповідь провів духівник благочиння протоієрей Сергій Кисильов.

Збори духовенства благочиння провів благочинний Яготинського округу протоієрей Рустік Романій.

На зборах розглядалися питання парафіяльної діяльності, підготовка до святкування Пасхи, зокрема організація збору гуманітарної допомоги воїнам АТО та переселенцям. До відома духовенства було донесено офіційне роз'яснення Відділу зовнішніх церковних звязків (ОВЦС МП) про майбутній Всеправославний Собор.