ЛЕМЕШІВКА. На пасхальній седмиці парафія опікується нужденими

ЛЕМЕШІВКА. На пасхальній седмиці парафія опікується нужденими1 травня в день Світлого Христового Воскресіння  настоятель Свято-Покровського храму с. Лемешівки з Пасхальним привітанням і Великодними смаковниками завітав до багатодійної родини Острових-8 дітей. 2 травня у Світлий Понеділок Христового Воскресіння  настоятель Свято-Покровського храму с. Лемешівки з Пасхальним привітанням і Великодними смаковниками завітав до  Федорченко  Ольги Олексіївни, яка тяжко хворіє протягом багатьох років. 3 травня у Світлий Вівторок Христового Воскресіння  настоятель Свято-Покровського храму с. Лемешівки протоієрей Георгій Бойко з Пасхальним привітанням і Великодними смаковниками завітав до  Пушенко Софії Прокопівни і Білецької Ганни Пилипівни, які  хворіють протягом багатьох років. 4 травня у Світлу Середу Христового Воскресіння  настоятель Свято-Покровського храму с. Лемешівки протоієрей Георгій Бойко разом з прихожанами відправили в АТО продукти і Великодні смаковники через волонтера Блінова Олексія.