Клірики Монастирського, Першого і Другого Переяслав-Хмельницьких благочинь удостоєні богослужбових нагородЗа старанне служіння Церкві Божій та у зв'язку зі святом Святої Пасхи ряд кліриків Монастирського, Першого і Другого Переяслав-Хмельницьких благочинь Бориспільської єпархії удостоєно митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм богослужбових нагород. Нагородження відбулося 5 червня, в Неділю 6-ту після Пасхи на малому вході під час Божественної Літургії в чоловічому монастирі на честь Архістратига Михаїла м. Переяслав-Хмельницький.

Богослужбових нагород удостоєно наступних кліриків:

• права служіння з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні удостоєні благочинний Монастирського благочиння, намісник чоловічого монастиря на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» архімандрит Спиридон (Ходанич) і благочинний Спасо-Преображенського чоловічого монастиря с. Княжичі архімандрит Іларіон (Кострець);
  • права носіння Хреста з прикрасами удостоєні протоієрей Андрій Чолан, протоієрей Стефан Карпець та ієромонах Феодосій (Вишаровський);
  • права носіння палиці удостоєний протоієрей Сергій Краткий;
  • ієрей Сергій Скляренко удостоєний права носіння наперсного хреста;
  • права носіння камилавки удостоєні ієреї Симеон Грущецький, Володимир Гонтар та Володимир Павелко;
  • права носіння подвійного ораря удостоєний диякон Сергій Мухін.

Редакція сайту щиро вітає отців єпархії із заслуженими нагородами. Нехай Господь і Бог наш Іісус Христос, Податель усіляких благ, сподобить істинної винагороди в Царстві Своєму за ваші труди на благо і спасіння врученої вам пастви - Церкви Христової. Аксіос!

March 2024