Цілюще джерело святої Параскеви на Яготинщини

Цілюще джерело святої Параскеви на Яготинщини8 липня на цілющому джерелі св. Параскеви П'ятниці, що поблизу села Трубівщина Яготинського району, священники Яготинського благочиння звершили чин малого освячення води.

В 10-ту п’ятницю після Пасхи традиційно кожного року збираються православні віруючі на джерелі святої Параскеви, що знаходиться неподалік с. Трубівщина. Джерело цілющої води славиться здавна своєю чудотворною силою. Ця криничка є місцевошанованою святинею Яготинщини. Точно невідомо, коли люди почали її шанувати, проте є свідчення, що в старі козацькі часи приходили наші предки до цього цілющого ключа.

Після освячення води до присутніх було оголошено ЗВЕРНЕННЯ Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з нагоди проведення Всеукраїнського Хресного ходу — ходи миру, любові та молитви за Україну.