ПАСІЧНА. Паломницька поїздка по святинях України

ПАСІЧНА. Паломницька поїздка по святинях України15-16 серпня 2016 року, віруючі с. Пасічна звершили паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Відслуживши перед далекою дорогою молебень, віряни з молитвою в серцях вирушили до однієї з найбільших святинь не лише України, але й усього православного світу. По дорозі до Лаври, відвідали одну із найдревніших обителів нашої країни Свято-Троїцький жіночий монастир у м. Корець. Помолившись перед чудотворним образом Богородиці "Споручниця грішних", відправилися далі у дорогу. Приїхавши до Почаївсьокої Лаври, всі єдиними устами і серцем помолились перед чудотворним образом Пресвятої Богородиці, з надією на те, що Матір Божа почує як завжди біль в серцях кожного і вимолить милість у Господа нашого Іісуса Христа.

Після того як паломники залиши стіни святої обителі їх маршрут не закінчився, адже вже в хорошу традицію увійшло відвідувати і інші святі місця, котрі знаходяться неподалік від м. Почаїв. Так одними із таких святинь є джерело св. Анни що у м. Онишківці, а також Свято-Богоявленський Кременецький жіночий монастир в котрому власне і завершилась паломницька подорож по святинях древньої Волинської землі. Підкріпивши сили в монастирській трапезній, паломники вирушили на Київщину з надіями на те, щоб обов'язково повернуться сюди ще не один раз.

ПАСІЧНА. Паломницька поїздка по святинях України

ПАСІЧНА. Паломницька поїздка по святинях УкраїниПАСІЧНА. Паломницька поїздка по святинях України

священик Іван Омельчук