ПАСІЧНА. Церковні хори благочиння провели свято «Покровський вечір творчості»

ПАСІЧНА. Церковні хори благочиння провели свято «Покровський вечір творчості»16 жовтня у Будинку культури с. Пасічна Баришівського району Київської області, відбувся «Покровський вечір творчості». У святі взяли участь церковні хори із смт Баришівки, с. Гостролуччя, м. Березані, хор студентів КДАіС, а також с. Пасічна. На вечорі була представлена чудова виставка ікон з бісеру, котра налічувала близько 100 екземплярів різного розміру та складності. Чудовою прикрасою вечора став виступ і наймолодших учасників, котрі є учнями недільної школи при Свято-Троїцькому храмі с. Пасічна.

Молодіжка, яка також функціонує при цьому храмі показала на виступі глибоко змістовні сценки на духовну тематику. Учасники молодіжки, кількість яких складає вже понад 12 чоловік, продемонстрували на сцені свої вміння акторських і музичних виконань. Так тріо скрипок під назвою «Домінанта» виконали чудовий твір Тараса Григоровича Шевченка «Зоре моя вечірняя». Вірш «Сім слів Спасителя», котрий розповідала Юр Оксана заставив глядачів зануритись у весь зміст Голгофської жертви. Юний учасник вечору Гнатюк Назар підняв настрій глядачам віртуозною грою на саксофоні. Голова будинку культури смт Баришівки Кулик Володимир Григорович відмітив високий рівень виконання церковних творів, саме хором Свято-Троїцького храму с. Пасічна і підкреслив, що захід належить до районного рівня. Завершенням свята стала сценка, котра не залишила байдужим жодного глядача. Материнська молитва, яка є прообразом молитви Богородиці розчулила всіх глядачів у залі. Організатор дійства клірик Свято-Троїцького храму с. Пасічна ієр. Іоанн Омельчук подякував всім учасникам «Покровського вечора творчості» за активну участь та підтримку у проведенні свята.

ієрей Іоанн Омельчук

March 2024