СТУДЕНИКИ. Відбулися збори духовенства Другого Переяслав-Хмельницького благочиння24 жовтня 2016 року з благословення Його Високопреосвящнества Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського та Броварського в Свято-Покровському храмі с. Студеники Переяслав-Хмельницького району відбулися збори духовенства другого Переяслав-Хмельницького благочиння.

На зборах духовенства благочинний протоієрей Геннадій Спатарь проінформував присутніх про рішення прийняті на засіданні єпархіальної ради Бориспільскої єпархії.

Духовенство благочиння було проінформовано про термінову необхідність внесень змін до Статутів парафій, відповідно до чинного законодавства України.

Благочинний проаналізував завдання які стоять нині перед кожним священнослужителем, наголосивши на розвитку соціального служіння та активної праці духовенства на парафіях. Особливу увагу благочинний звернув на підготовку храмів до зимового періоду.

Священникам було дано доручення щодо оформлення підписки на "Церковну православну газету", по парафіям та її розповсюдження в державних, освітніх, медичних і виправних установах, що діють на території благочиння.

Благочинний звернув увагу настоятелів парафій на роботу з молоддю, військовослужбовцями, надання матеріальної та моральної допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців, переселенцям зі східних регіонів України, а також малозабезпеченим.

March 2024