ПІРНОВО. В храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася катехізаторська бесіда23 березня 2016 року в Храмі на честь Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла с. Пірнове 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської єпархії відбулася катехізаторська проповідь на тему «Про Богослужіння. Всенічне бдіння ».

Організував і провів цей захід керівник відділу релігійної освіти і катехізації 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської єпархії, настоятель храму протоієрей Олександр Матіюк.

У проповіді священик висвітлив питання структури Всенічного бдіння, історію походження і створення піснеспівів цього богослужіння, символічне значення кожного етапу його здійснення, види і значення дзвону при здійсненні бдіння.

Священик намагався з любов'ю і щирим бажанням донести парафіянам красу церковного богослужіння.

Треба відзначити, що інтерес тих, хто молиться в храмі на цій бесіді був непідробно великий, парафіяни слухали священика затамувавши подих.

Адже одна справа читати книгу про це, і зовсім інша слухати живе слово, та й ще з уст священика, який не тільки все роз'яснює, але і сам бере участь в здійсненні всенічного бдіння.

Всі парафіяни щиро дякували священику за змістовну і цікаву проповідь.