КНЯЖИЧІ. Спасо-Преображенський монастир передав українським воїнам більше ніж півтонни продуктів25 лютого з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія прихожани разом з насельниками Спасо-Преображенського монастиря села Княжичі Броварського району зробили черговий раз пожертвування воїнам в зоні АТО. В зборах продуктів харчування приймали активну участь благочинний монастиря архім. Іларіон (Кострець), сільській голова Петренко Віктор Іванович та староста релігійної громади Швачко Галина Леонідівна.

В зону АТО було відправлено більше півтонни продуктів харчування: овочі, фрукти, консервація, м’ясні продукти, олія, крупи, цукор, мука, мед та інше.