СВІТИЛЬНЯ. Священик разом із випускниками сільської школи здійснив культурно-просвітницьку поїздку до Львова28 березня 2017 року настоятель Свято-Михайлівської церкви села Світильня Броварського району ієрей Максим Молотков здійснив культурно-просвітницьку поїздку до міста Львова з випускниками 11-го класу Світильнянського НВК та їх вчителем Моргун Оленою Василівною.

Діти мали змогу побувати в старій частині міста Львів, ознайомитись з історією його храмів, побувати в музеях та інших історичних спорудах різних століть. Вчитель з дітьми щиро вдячні отцю Максиму за можливість здійснення дитячої мрії побувати у видатному місті Лева.  Також висловлюється велика подяка голові молодіжного відділу Української Православної Церкви Львівської єпархії протоієрею Назарію Швець та прессекретарю УПЦ Львівської єпархії ігумену Маркіану Каюмову за теплий прийом, цікаву розповідь про їхній собор та можливість не тільки дізнатись про чудодійну ікону Львівської пресвятої Богородиці, а й помолитись перед її образом. Окремо хочеться подякувати екскурсоводу Ксенії та голові молодіжного відділу Рівненської єпархії протоієрею Василю Романюку.

Хоча додому всі і повернулись дуже стомлені, але скільки ж цікавого та пізнавального дізнались! За це великий уклін і многих літ тим, хто допомагав у організації та проведенні даної екскурсії.

March 2024