Відбулася сповідь священиків Яготинського благочиння

Відбулася сповідь священиків Яготинського благочинняУ п'ятницю 31 березня,з благословення Високопреосвященнійшого Антонія Митрополита Бориспільського і Броварського в храмі Покрова Божої Матері м. Яготин відбулася сповідь священиків Яготинського благочиння. Сповідь очолив духівник благочиння  настоятель Свято-Стрітенського храму с. Сулимівка Яготинського району протоієрей Сергій Кисильов. Після сповіді духовенство соборно звершило Божественну Літургію Передосвячених Дарів, яку очолив благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій. Проповідь виголосив духівник благочиння  настоятель Свято-Стрітенського храму с. Сулимівка протоієрей Сергій Кисильов.

Після літургії в храмі відбулися збори духовенства, на яких було розглянуто та вирішено ряд питань стосовно святкування Пасхи.