Священики Баришівського благочиння організували для парафіян поїздку по Чернігівщині (відео)2 травня 2017 року священики Баришівського благочиння протоієрей Олександр Ярмольчик та протоієрей Павло Лисенко організували для своїх парафіян поїздку по визначних місцях Чернігівщини. Цього разу віряни відвідали старовинне місто Седнів. Паломники мали змогу ознайомитися з історією та святинями цього невеликого містечка. Відвідали могилу Христа ради юродивого Гриця Золотюсенького, помолились у Воскресенській церкві, особливо вразила екскурсантів акустична аномалія в Лизогубовій кам'яниці.

Седнів хоч і маленьке містечко, але багатий на визначні місця і чудові краєвиди. З альтанки Леоніда Глібова відкривається неперевершений вид на долину звивистої річки Снов. Вражають стрімкі кручі, на яких розмістився палац Лизогубів, і парк з пам'ятниками визначним особам. Адже Седнів особливе місце на теренах України, тут жили і творили непересічні люди свого часу, тут краса природи, тут Божа благодать. А допомогла вірянам доторкнутися до вікової історії Седнова вчитель, поетеса і краєзнавець Світлана Чугай. Чимало її віршів присвячено Седнову і людям, які тут жили.

На останок віряни відвідали відому художницю і вишивальницю Зінаїду Григорівну Лук'яненко, яка ознайомила їх зі своїм творчим життям і продемонструвала свої неперевершені роботи.

March 2024