ВИШГОРОД. Священики відвідали Київський центр соціальної адаптації

ВИШГОРОД. Священики відвідали Київський центр соціальної адаптації22 червня, у День перенесення мощей святителя Миколая та храмове свято с.Ясногородка 1-го Вишгородського благочиння, місцеві священики Миколай Горюнов та Олександр Валерко, відвідали Київський центр соціальної адаптації (КЦСА), який знаходиться між селами Ясногородка та Сухолуччя. Підопічними центру є люди похилого віку, інваліди, безхатченки. Центр існує під егідою КМДА близько 20 років.

Персонал та пацієнти Центру радісно зустріли священиків, які привітали їх зі святом, помолилися про здоров'я, окропили святою водою. Також, було надано благодійну допомогу харчовими продуктами. КЦСА та храм святителя Миколая пов'язує багаторічна дружба: церкву у селі було відроджено посильною і добровільною працею пацієнтів Центру.

ВИШГОРОД. Священики відвідали Київський центр соціальної адаптації