КАЛИТА. Настоятель Свято-Миколаївського храму, що відновлюється, взяв участь у відкритті шкільної лінійкиНа запрошення адміністрації НВКшколи селища Калита Броварського району ієрей Максим Молотков настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму, що відновлюється, взяв участь у відкритті лінійки на святі останнього дзвоника. У своєму слові священник подякував педагогічному колективу за безцінну працю у справі становлення школярів,як особистостей і вірних громадян нашої Батьківщини. Звертаючись до випускників отець Максим побажав мирного неба на їх життєвому шляху і великих досягнень, як в подальших студенських роках, так і в усьму житті загалом.