СВІТИЛЬНЯ. Настоятель привітав школярів з Останнім дзвоником

СВІТИЛЬНЯ. Настоятель привітав школярів з Останнім дзвоникомНа свято останнього дзвінка директором Світильницького НВК Решотко Тетяни Миколаївни був запрошений настоятель храму святого архістратига Михаїла села Світильня Броварського району протоієрей Максим Молотков.

На урочистому заході були присутні: сільський голова Олександр Володимирович Кругляк, директор місцевого НВК Решотко Тетяна Миколаївна та Олександр Михайлович Сєлєнін директор ТОВ Світильня, благодійник як Світильнецького НВК, так і Свято-Михайлівської парафії.

Священик в наданому слові привітав випускників із радісним, але і водночас сумним святом, так як позаду залишаються дитячі шкільні роки, роки розваг та безтурботності. Батюшка побажав випускникам успішного проходження ЗНО та допомоги Божої в обранні професії майбутнього життя.