ЯГОТИН. Завершився навчальний рік у недільній школі при Свято-Пантелеімонівському храмі28 червня у 7-му неділю після Пасхи подячним Молебнем завершився перший навчальний рік у недільній школі при Свято-Пантелеімонівському храмі. Молебень звершив настоятель храму протоієрей Рустік Романій. Після молитви діти та дорослі виїхали на велосипедах до місцевого парку. По дорозі до місця призначення вихованці недільної школи мали змогу ознайомитися з залишками домової церкви останнього гетьмана України Кирила Розумовського. Прибувши до парку діти ознайомилися з технікою безпеки, правилами поведінки у лісі та розпочали квест - спортивно-інтелектуальне змагання. Під час перерв між різними розважальними іграми діти із задоволенням приєдналися до готування їжі. Досхочу награвшись та наївшись діти прибрали після себе місце на природі та усі гуртом на велосипедах вирушили по домівках.