КАТЮЖАНКА. Прихожани звершили паломницьку поїздку на Житомирщину

КАТЮЖАНКА. Прихожани звершили паломницьку поїздку на Житомирщину28-го червня, з благословення настоятеля храму Архістратига Михаїла села Катюжанка Вишгородського району протоієрея Олександра Бонара, прихожани храму звершили паломницьку поїздку в село Чоповичі Житомирскої області. Паломники відвідали чоловічий монастир в честь Казанської ікони Богородиці та жіночий - в честь Афонської ікони Божої Матері. В обителях паломники помолилися біля місцевих святинь, відвідали цілющі джерела, де кожен бажаючий міг окунутися, для зцілення тілесних да душевних хвороб. Також для групи, сестрами монастиря, була приготована трапеза. Втомлені фізично, але збагачені духовно, з вдячністтю Богу всі повернулися до своїх домівок.