ВИЩА ДУБЕЧНЯ. Престольне свято храму на честь Казанської ікони Божої Матері

ВИЩА ДУБЕЧНЯ. Престольне свято храму на честь Казанської ікони Божої Матері21 липня 2017. Храм на честь Казанської ікони Божої Матері с. Вища Дубечня 2-го Вишгородського Благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.
Сьогодні у цьому селищі Престольне Свято на честь Божої Матері. Божествену Літургію звершив благочинний протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з настоятелем храму ієреєм Володимиром Бабчій і протоієреєм Олександром Матіюк.

У цей святковий день у цьому простому сільському храмі почувалася незрима присутність Богородиці, це відчувалося і на Божественній Літургії, коли практично весь храм співав церковні піснеспіви, і на Хресній Ході навколо Храму, де на одному диханні неслось навкруги «Пресвята Богородиця Спаси нас», і на святковій трапезі, де всі присутні, і священство і парафіяни, і гості, сиділи за одним столом. На протязі усього дня було відчуття спільної великої родини, єдиної у своєму прагненні до Царства Небесного, до Отця і його Пречистої Матері.

Пресвята Богородиця, помагай нам!