II ВИШГОРОДСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Хресна хода задля миру та любові в нашій країні

II ВИШГОРОДСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Хресна хода задля миру та любові в нашій країні 24-26 серпня 2017 року, з благословення Високопреосвящейнішого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського, у другому Вишгородському благочинні Бориспільської єпархії Української Православної Церкви відбулася хресна хода, присвячена до 26-ої річниці Дня Незалежності нашої держав та в канун свята Успіння Пресвятої Богородиці.
Хресна хода розпочалась з ранкової соборної Божественної літургії у Храмі Святителя Спиридона села Осещина, яку очолив благочинний другого Вишгородського благочиння протоієрей Олександр Стасів, йомі співслужили клірики храму ієрей В’ячеслав Стеценко, диякон Володимир та духовенство благочиння. Також, за Божественної літургією молилися віруючі – учасники хресної ходи, які приступили у цей день до Святого Причастя та отримали благословення від отця-благочинного. Під час Божественної літургії була піднесена сугуба молитва за мир в нашій країні.
Маршрут хресної ходи проходив через усі села другого Вишгородського благочиння (Осещина – Хотянівка – Миколаївська пустинь – Новосілки – Нижча Дубечня – Вища Дубечня – Пірново – Воропаїв – Жукин – Ровжи – Лебедівка) та загалом склав понад 50 км. Заходячи до кожного храму хрестоходці, під головуванням отця-благочинного протоієрея Олександра Стасіва, звершували водосвятні молебні, дякували Богу за його милість до нашої держави та просили миру, спокою та любові у Господа та Пресвятої Богородиці. За три дні до хресної ходи долучилось близько 1000 прочан. Участь брали і старенькі бабусі і маленькі діточки. Кожний просив злагоди для своєї сім’ї, здоров’я для своїх близьких та мира і достатку для нашої країни.
Пресвята Богородиця спаси нас!

March 2024