БОРЩІВ. Вперше у новозбудованому храмі було звершено Літургію

БОРЩІВ. Вперше у новозбудованому храмі було звершено Літургію19 грудня 2017 року, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі села Борщів.

Цей день став історичним для села, оскільки вперше у новозбудованому храмі була принесена Безкровна Жертва. Цього моменту із нетерпінням чекали місцеві жителі протягом восьми років. Частина стареньких бабусь, котрі пам’ятають ще старий дерев’яний храм, що зруйнували у селі в 80х, плакали від радості. Приємно, що цього дня значна кількість селян виявили бажання з’єднатися із Христом у Таїнстві Євхаристії. Після Літургії був прочитаний акафіст святителю Миколаю. Після богослужіння отець Назарій виголосив проповідь, у якій розповів про житіє та чудеса святителя. Священик подякував усім, хто долучився до будівництва храму та турбувався про його благоустрій. Отець Назарій побажав, щоб із будівництвом храму також відроджувалися храми душ людських. Із будівництвом храму у селі Борщів забилося його серце – основа духовного життя та вірна дорога, котра веде до спасіння. Наостанок отець Назарій привітав наймолодших прихожан солодкими подарунками.

БОРЩІВ. Вперше у новозбудованому храмі було звершено ЛітургіюБОРЩІВ. Вперше у новозбудованому храмі було звершено Літургію

March 2024