У місті Березані пройшли збори духовенства Березанського благочиння

У місті Березані пройшли збори духовенства Березанського благочиння18 грудня цього року у день пам’яті преподобного Савви Освяченого у Свято-Благовіщенському храмі міста Березань духовенство Березанського округу соборно звершило Божественну Літургію. Богослужіння очолив благочинний архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духовенства благочиння. Після Євангельського читання проповідь виголосив настоятель Свято-Миколаївського храму села Бзів ієрей Василій Кость. У проповіді священик окреслив основні віхи житія преподобного та закликав усіх віруючих до особистого подвигу у дні Різдвяного посту. За богослужінням була піднесена молитва за мир у нашій Вітчизні. В кінці Літургії, під спів величання, духовенство вклонилося іконі преподобного Савви. Після богослужіння, звертаючись до присутніх, отець Назарій побажав наслідувати приклад самозречення, смирення та любові до Бога, які стяжав преподобний. Духовенству благочинний побажав наслідувати ревність та любов до церковного уставу.

Після Божественної Літургії з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, пройшли збори духовенства Березанського благочиння. На початку отець Назарій привітав протоієрея Олександра Клименка із десятиліттям дияконської та священицької хіротоній, котрі нещодавно відзначив священик. У ході зборів була заслухана інформація відносно документів Архієрейського Собору РПЦ, річні звіти по благочинню та по парафіях, розглянута робота газети “Березанський церковний вісник” та веб-сайту благочиння, а також висловлені ідеї щодо проведення Дня святого Миколая та Різдвяних свят на парафіях.​