Для Бориспільської єпархії рукоположено диякона

Для Бориспільської єпархії рукоположено диякона9 квітня 2018 року, на другий день Пасхи Христової, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній під час Божественної Літургії у кафедральному соборі міста Борисполя звершив дияконську хіротонію над Грибом Іоаном Миколайовичем.

Своє дияконське служіння отець Іоанн проходитиме в Борисоглібському храмі міста Вишгорода Бориспільській єпархії.

Щиро вітаємо отця Іоанна з хіротонією! Нехай Господь Своєю благодаттю надихає та допомагає Вам у дияконському служінні! Аксіос!