У День Святого Духа храмове свято відзначила парафія в селі Пасічна

У День Святого Духа храмове свято відзначила парафія в селі Пасічна28 травня Храмове свято відзначила парафія на честь Святої Трійці с. Пасічна. На святкове богослужіння в честь престольного свята прибуло духовенство на чолі з благочинним Баришівського округу прот. Любомиром Біляком. Прекрасою богослужіння став квартет студентів КДС а також молодіжний місцевий хор.

По завершенні Божественної літургії був звершений хресний хід. Настоятель храму прот. Іоанн Омельчук подякував всім священикам які прибули на свято, а також всім хто потрудився для оганізації святкового богослужіння. Також  вручив дипломи про закінчення 1-го курсу недільної школи "Стежина до Бога". 20 учнів успішно здали підсумкові екзамени і були переведені у другий клас.