У Красилівці почалися заняття в Недільній школі для дітей

У Красилівці почалися заняття в Недільній школі для дітейПо благословенню Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, при Свято-Михайлівському храмі села Красилівка Броварського району почала працювати Недільна школа для дітей.

Перше заняття пройшло 11 листопада у нижньому приділі храму. Діти під час бесіди із настоятелем ознайомилися із Законом Божим, розглядали православні молитви, а після заняття скуштували солодкого чаю із смачним печивом.

У Красилівці почалися заняття в Недільній школі для дітей

Нещодавно, 3 листопада 2018 року, у Димитрівську батьківську суботу, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійну Божественну літургію у нижньому Свято-Димитрівському приділі Свято-Михайлівськомого храму села Красилівка Броварського району.