ЯБЛУНЕВЕ. У селі вперше відбувся святковий Різдвяний концерт

ЯБЛУНЕВЕ. У селі вперше відбувся святковий Різдвяний концертВ селі Яблуневому Березанського благочиння (Баришівський район) в день пам’яті Святителя Василія Великого і Обрізання Господнього в будинку культури  вперше відбувся святковий Різдвяний концерт за участю православних хорів.

На початку, благочинний Березанського округу ахімандрит Назарій (Омеляненко) привітав жителів села зі святом Різдва Христового та побажав стійкості в вірі. Також зі словом привітання виступив сільський голова, Холявко Микола Петрович. Після офіційних привітань гостей концерту порадували своїми виступами наступні колективи: хор храму Святого князя Володимира с. Дернівка, аматорський хор духовної музики під керівництвом Ольги Чубенко, хор храму Благовіщення Богородиці міста Березань, хор храму ікони Божої Матері ” Всіх скорботних Радість”, також привітали учні Яблунівської школи під керівництвом Миколи Григоровича Крячка та Ангеліна Дубик привітала всіх сольною піснею.

Після виступів сільський голова та отець Ілля подарували діткам солодощі.
По закінченні концерту, настоятель місцевого храму “Всіх скорботних радість”, ієрей Ілля  Ляшик привітав всіх зі святом та подякував всім колективам за їхні труди.

ЯБЛУНЕВЕ. У селі вперше відбувся святковий Різдвяний концерт