За ухилення в розкол заборонено в служінні два клірика Бориспільської єпархії УПЦУказом Високопреосвященного Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, від 24 січня 2019 року, на підставі 39-го правила святих Апостолів, за ухилення у розкол, грубе порушення присяги священнослужителя, звільнені з посад настоятелів та заборонені у священнослужінні без права причастя Святих Христових Таїн, наступні клірики єпархії:

протоієрей Пaвло Лисенко, настоятель Свято-Михайлівського храму с. Лукаші Баришівського району Київської області;

протоієрей Олексaндр Ярмольчик, настоятель релігійної організації Української Православної Церкви парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Перемога Баришівського району Київської області.