СЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочиння20 лютого 2018 року у середу в день пам’яті преподобного Воніфатія Київського (Феофаніївського) у Свято-Стефанівському храмі села Семенівки була звершена соборна Божественна Літургія.

Цього дня вісім років тому у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі у Феофанії міста Києва була звершена канонізація преподобного Воніфатія. Святий жив у ХІХ столітті та багато потрудився для облаштування обителі у Феофанії. Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника, протоієрея Анатолія Левицького, настоятеля храму ієрея Сергія Осипчука та духовенства благочиння.

Після читання Святого Євангелія проповідь виголосив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Волошинівки ієромонах Миколай (Сидоренко). Священик розповів про життєвий подвиг святого та наголосив на християнських чеснотах, котрі у власному житті мають втілювати християни.

За богослужінням були піднесені молитви за церковне єднання та мир у нашій державі.

Після Літургії до віруючих звернувся архімандрит Назарій, акцентувавши слова Євангельського уривка про стояння у вірі та непохитність Істини. Благочинний закликав кожного зберігати у серці ці слова Святого Письма, молитися за Церкву Христову та зберігати батьківську віру як безцінний дар, котрий ми всі наслідували.

Після завершення богослужіння відбулися збори духовенства Березанського благочиння. На початку отець Назарій від імені духовенства привітав ієрея Василія Кость із сорокаліттям, котре священик відзначив 01 січня цього року. У ході зборів були обговорені поточні питання благочиння та затверджено графік Великопісних богослужінь на парафіях.

СЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочинняСЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочинняСЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочинняСЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочинняСЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочинняСЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочинняСЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочинняСЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочинняСЕМЕНІВКА. Після соборної літургії відбулися збори духовенства Березанського благочиння