У Березані невідомі пограбували храм святителя Софронія Іркутського

У Березані невідомі пограбували храм святителя Софронія ІркутськогоУ місті Березані невідомі пограбували храм святителя Софронія Іркутського, який будується, повідомив на своїй сторінці в Facebook насятоятель храму, переможець шоу «Голос країни 7» протоієрей Олександр Клименко.

За словами священика, для того, щоб винести встановлені в храмі електричні мережі, злодії зламали пластикове вікно. Збиток склав більше 30 000 гривень.

«Ніколи не зможу зрозуміти людей, які здатні на крадіжку в храмі. Прошу молитов. Ми нещодавно завершили встановлення електричних мереж в цокольному храмі на честь Святого Святителя Софронія в м. Березань. Злодії зняли все. Залізли, виламавши пластикове вікно. Що б вони з цього не отримали, я однак цього не зрозумію. Збитків більш, ніж на 30 000 гривень. Прости їм, Боже. Вони точно не знають, що роблять.», - написав отець Олександр.

Примітно, що жителі Березані вважають святителя Софронія Іркутського своїм святим покровителем, адже він народився в їхньому місті.

У Березані невідомі пограбували храм святителя Софронія ІркутськогоУ Березані невідомі пограбували храм святителя Софронія Іркутського

У Березані невідомі пограбували храм святителя Софронія Іркутського