Відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння

Відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння17 вересня 2019 року у день пам’яті священномученика Ієрофея Афінського у Архангело-Михайлівському храмі міста Березані була звершена соборна Божественна Літургія.

Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника благочиння протоієрея Анатолія Левицького, настоятеля храму протоієрея Сергія Тарана та духовенства Березанського благочиння. За богослужінням співав місцевий хор під керівництвом Примак Т. М. Після Євангельського читання проповідь виголосив настоятель Свято-Троїцького храму села Веселинівки ієрей Олександр Покотило. Священик наголосив на значенні віри в житті християнина.

За богослужінням була піднесена молитва за церковну єдність та за мир в Україні.

Після Літургії отець Назарій виголосив проповідь про значення подвигів для спасіння душі на прикладі преподобних затворників Печерських.

Після богослужіння з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння. На початку отець-благочинний проаналізував діяльність дитячих воскресних шкіл, котрих на сьогодні діє сім у благочинні. Були розглянуті поточні питання.

На зборах був присутнім голова єпархіального юридичного відділу протоієрей Олексій Носенко. Священник довів до відома духовенства інформацію щодо оформлення та ведення парафіяльної документації та відповів на запитання.