ЛЕМЕШІВКА. Святкування 20-річного ювілею утворення православної общини

ЛЕМЕШІВКА. Святкування 20-річного ювілею утворення православної общини26 листопада 2019 року в селі Лемешівка Яготинського району у Покровському храмі відбулося подвійне свято: 20 - років тому була утворена православна громада та 10- років тому відбулося освячення Свято- Покровського храму. Це перший за 100 років побудований типічний храм в Яготинському районі.

Божественну літургію очолив благочинний Яготинського округу протоієрей Рустік Романій у співслужінні настоятеля храму протоієрея Георгія Бойко та духовенства Яготинського і Згурівського благочинь. За Літургією була піднесена молитва про мир в Україні. По завершенні Божественної літургії священники відслужили акафіст Матері Божій та звершили хресний хід навколо храму під час якого на могилі спочилого протоієрея Віталія Борщика була відправлена заупокійна літія.

Святкування завершолося смачною трапезою та концертом духовної пісні у виконанні духівника Яготинського благочиння протоієрея Сергія Кисильова.

ЛЕМЕШІВКА. Святкування 20-річного ювілею утворення православної общиниЛЕМЕШІВКА. Святкування 20-річного ювілею утворення православної общиниЛЕМЕШІВКА. Святкування 20-річного ювілею утворення православної общиниЛЕМЕШІВКА. Святкування 20-річного ювілею утворення православної общиниЛЕМЕШІВКА. Святкування 20-річного ювілею утворення православної общини ЛЕМЕШІВКА. Святкування 20-річного ювілею утворення православної общиниЛЕМЕШІВКА. Святкування 20-річного ювілею утворення православної общини