НОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення каплиці на честь благовірного князя Олександра Невського

НОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоУ п'ятницю, 6 грудня 2019 р. в Згурівському районі Київської області в с.Нова Оржиця відбулося освячення новозбудованої каплиці на честь св. благовірного князя Олександра Невського.

По благословенню Високопреосвященнійшого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського був відслужений святковий молебень з освяченням каплиці. Освячення каплиці очолив вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій. Його преосвященству співслужили: благочинний Згурівського благочиння протоієрей Василій Прохорець, духівник протоієрей Василій Богодєєв, настоятель свято Вознесенського храму протоієрей Констянтин Муштин та духовенство благочиння.

По благословенню Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського і всієї України, єпископом Згурівським Амвросієм були нагороджені меценати похвальними грамотами.

На завершення богослужіння владика Амвросій звернувся із привітанням та вдячністю до всіх хто потрудився та був причетний до цієї доброї справи. Також єпископ привітав усіх парафіян та духовенство зі святом, побажав їм усім і на далі в доброму здоров'ї трудитися на благо Православної Церкви.

По завершенню єпископ Амвросій провів збори духовенства Згурівського благочиння.

НОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоНОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоНОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоНОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоНОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоНОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоНОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоНОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоНОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра НевськогоНОВА ОРЖИЦЯ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив освячення  каплиці на честь благовірного князя Олександра Невського

March 2024