Відбулися збори духовенства Березанського благочиння

Відбулися збори духовенства Березанського благочиння18 лютого 2020 року у вівторок у день пам’яті святителя Феодосія, архієпископа Чернігівського, чудотворця у Свято-Успенському храмі міста Березані була звершена соборна Божественна Літургія. Перед богослужінням до храму прибула чудотворна Отченашівська Страсна ікона Божої Матері, котра перебувала тут до завершення богослужіння.

Божественну Літургію очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духовенства Березанського благочиння. Після читання Євангельського уривку проповідь виголосив настоятель Свято-Троїцького храму села Веселинівки ієрей Олександр Покотило на тему “Заповіді Блаженства”.

За богослужінням була піднесена молитва за церковну єдність та за мир у нашій Вітчизні.

Після Літургії духовенство звершило молебень Пресвятій Богородиці перед Страсною іконою. В завершення богослужіння отець Назарій привітав присутніх із днем пам’яті святителя Феодосія та на прикладі житія святого закликав до виконання заповідей Божих.

Після богослужіння відбулися перші цьогоріч збори духовенства Березанського благочиння. На початку отець-благочинний проаналізував соціальну та місіонерську діяльність парафій у період Святок. В ході зустрічі були обговорені поточні питання благочиння та затверджено графік соборних богослужінь на період Великого посту.

March 2024