У Другому Вишгородському Благочинні молитовно вшанували пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни.9 травня 2020 року з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського УПЦ, у храмах Другого Вишгородського благочиння відбулись заупокійні Богослужіння в пам’ять за спочилими у цій війні.

У одному з найбільших селищ благочиння – Жукин, були звершені поминальні богослужіння за усіх загиблих воїнів – захисників нашої Вітчизни, та за безвинно убієнних місцевих жителів, які віддали своє життя заради Перемоги над нацизмом.

Настоятель храму на честь Святителя Миколая с. Жукин протоієрей Віталій Мазурков відслужив заупокійні літії біля Меморіалу пам’яті села Жукин, який присвячений жертвам Великої Вітчизняної війни, а також воїнам – визволителям цієї місцевості.

На поминальних заходах були присутні голова сільської ради Пономаренко Валентина Іванівна, депутати сільської ради і мешканці села Жукин.

Вічна Пам’ять усім, хто віддав своє життя заради миру на нашій землі!!!