Березанське благочиння поповнилося новим священнослужителем

Березанське благочиння поповнилося новим священнослужителемЗгідно з указом Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського,  N078 від 29 жовтня 2020 року ієрей Ярослав Холодницький призначений штатним кліриком Свято-Троїцького храму села Недра.

Ієрей Ярослав Холодницький народився 15 березня 1997 року в селі Чорнотичі Сосницького району Чернігівської області у сім'ї службовця.

Тезоіменитство 05 березня за н.ст.(блгв. вел. кн. Ярослава Мудрого).

З 2003 по 2012 рік навчався у Чорнотицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

З 2012 по 2016 рік навчався в Козелецькому технікумі ветеринарної медицини БНАУ.

У 2016 році вступив до Київської духовної семінарії, після закінченні якої у 2020 році вступив до магістратури КДА на заочне відділення.

19 липня 2020 році одружився.

14 жовтня 2020 році в Кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці міста Борисполя митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм рукоположений в сан диякона.

23 жовтня 2020 році в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці міста Березань єпископом Згурівським Амвросієм, вікарієм Бориспільської єпархії, рукопокладений в сан пресвітера.

Указом Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, N 078 від 29 жовтня 2020 року призначений штатним священником храму на честь Пресвятої Трійці с. Недра Березанського благочиння Бориспільської єпархії.