Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Володимир Прищепа

Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Володимир Прищепа18 листопада 2020 року після тривалої хвороби відійшов до Господа клірик Другого Броварського благочиння, настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Тарасівка Броварського району протоієрей Володимир Прищепа.

Батюшка Володимир до служіння священником працював у 1989 році пожежником-ліквідатором в ЧАЕС, безпосередньо на реакторі. Там він дав обіцянку Богу, що якщо залишиться живим, то присвятить своє життя служінню Богу. Але Чорнобиль не пройшов безслідно для Прищепи Володимира. Спочатку йому поставили діагноз - «гостра променева хвороба» на фоні якої з'явилися інші хвороби: цукровий діабет, онкологія й інші супутні захворювання. Під час однієї з операцій у Володимира обірвався тромб і він навіть пережив клінічну смерть. У 2007 р. він виконує обіцянку Богу і рукополагається в сан священника та направляється в село Тарасівка на посаду настоятеля новоствореної парафії.

Батюшка терпеливо переносив хвороби, покладаючись на Бога і ревно служачи біля престолу Божого. Протягом останніх років батюшка переніс декілька складних операцій і хімієтерапій.

Священноначалля та духовенство Бориспільської єпархії висловлюють свої співчуття духовним чадам та рідним спочилого. Віримо, що милосердний Господь отця Володимира «в оселях праведних вселить, на лоні Авраамовому упокоїть і до праведних причислить». Вічна йому пам’ять!

March 2024