БЕРЕЗАНЬ. Настоятель Свято-Успенського храму відвідав Березанський будинок престарілих3 серпня 2021 року настоятель Свято-Успенського храму міста Березані ієрей Димитрій Бондар відвідав Березанський будинок престарілих. Священик поспілкувався із лікарями та підопічними. Після спільної молитви у спеціально облаштованій молитовній кімнаті, всі мали можливість приступити до Таїнств Сповіді та Причастя.

Вже багато років духовенство міста опікується даним закладом, надаючи духовну та гуманітарну підтримку.

БЕРЕЗАНЬ. Настоятель Свято-Успенського храму відвідав Березанський будинок престарілихБЕРЕЗАНЬ. Настоятель Свято-Успенського храму відвідав Березанський будинок престарілихБЕРЕЗАНЬ. Настоятель Свято-Успенського храму відвідав Березанський будинок престарілих