БЕРЕЗАНЬ. У Свято-Благовіщенському храмі розпочалися заняття у Воскресній школі

БЕРЕЗАНЬ. У Свято-Благовіщенському храмі розпочалися заняття у Воскресній школі5 вересня 2021 року в неділю у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані після завершення Божественної Літургії та спільної молитви розпочалися заняття у Воскресній школі. Настоятель храму архімандрит Назарій (Омеляненко) благословив дітей та розповів про значення Заповідей Божих.

Перше заняття провела вихователь Ганжа Ольга Володимирівна.

Заняття у Воскресній школі проходитимуть щонеділі після Божественної Літургії. В рамках занять діти вивчатимуть Святе Письмо, основи православного віровчення, основні молитви та піснеспіви.

БЕРЕЗАНЬ. У Свято-Благовіщенському храмі розпочалися заняття у Воскресній школіБЕРЕЗАНЬ. У Свято-Благовіщенському храмі розпочалися заняття у Воскресній школіБЕРЕЗАНЬ. У Свято-Благовіщенському храмі розпочалися заняття у Воскресній школіБЕРЕЗАНЬ. У Свято-Благовіщенському храмі розпочалися заняття у Воскресній школіБЕРЕЗАНЬ. У Свято-Благовіщенському храмі розпочалися заняття у Воскресній школі