У Ніжині звершено іночеський постриг на честь священномученика Михаїла, пресвітера Зазимського15 березня 2022 р., митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент в Петропавлівському храмі Благовіщенського чоловічого монастиря м. Ніжина звершив іночеський постриг насельника монастиря послушника Владислава Рябенка. Повідомляє прес-служба Ніжинської єпархії.

У постризі інок отримав ім’я Михаїл, на честь уродженця м. Ніжина священномученика Михаїла Под’єльського, пресвітера Зазимського (день пам’яті 27 листопада).

Після постригу Високопреосвященніший Митрополит Климент звернувся зі словом настанови, привітав новопостриженого інока Михаїла та побажав йому всесильної допомоги Божої.

Священномученик Михаїл, пресвітер Зазимський, який був розстріляний НКВС за сповідання віри, прославлений у лику святих 23 листопада 2021 року у кафедральному соборі на честь Покрови Богородиці міста Бориспіль. Священномученик Михаїл - перший канонізований святий Бориспільської єпархії.

Житіє священномученика Михаїла Под’єльського, пресвітера Зазимського (1878–1937)

У Ніжині звершено іночеський постриг на честь священномученика Михаїла, пресвітера ЗазимськогоУ Ніжині звершено іночеський постриг на честь священномученика Михаїла, пресвітера ЗазимськогоУ Ніжині звершено іночеський постриг на честь священномученика Михаїла, пресвітера ЗазимськогоУ Ніжині звершено іночеський постриг на честь священномученика Михаїла, пресвітера ЗазимськогоУ Ніжині звершено іночеський постриг на честь священномученика Михаїла, пресвітера ЗазимськогоУ Ніжині звершено іночеський постриг на честь священномученика Михаїла, пресвітера ЗазимськогоУ Ніжині звершено іночеський постриг на честь священномученика Михаїла, пресвітера Зазимського

March 2024