Відійшов до Господа духівник другого Переяслав-Хмельницького благочиння протоієрей Григорій Яременко.

Відійшов до Господа  духівник другого Переяслав-Хмельницького благочиння протоієрей Григорій Яременко.1 червня 2022 року на 66 році життя після тяжкої хвороби  відійшов до Господа  духівник другого Переяслав-Хмельницького благочинія клірик   Бориспільскої єпархії  настоятель Свято-Вознесенського храму ,  с.Мала Каратуль,  протоієрей Григорій Яременко.

3 чевня  2022 року, з благословення керуючого Бориспільською єпархією, Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського о 8:00 в Борисо Глібському храмі м. Переяслав  буде звершено Божественну Літургію за новоспочилим  , в 11 годині відбудеться відспівування.