БАРИШІВКА. Престольне свято парафії на честь Святої Трійці с. Пасічна

БАРИШІВКА. Престольне свято парафії на честь Святої Трійці с. Пасічна13 червня 2022 року, в день Святого Духа, своє храмове свято відзначила Парафія на честь Святої Трійці с. Пасічна, Баришівського благочиння.

Святкове богослужіння очолив настоятель кафедрального собору прот. Олександр Бондар. Йому співслужили благочинний Баришівського благочиння прот. Любомир Біляк та духовенство із сусідніх парафій. По завершенні Богослужіння, настоятель Прот. Іоанна Омельчук разом з молоддю парафії, організували благодійний концерт. Зібрані кошти були передані на потреби ЗСУ.

БАРИШІВКА. Престольне свято парафії на честь Святої Трійці с. ПасічнаБАРИШІВКА. Престольне свято парафії на честь Святої Трійці с. ПасічнаБАРИШІВКА. Престольне свято парафії на честь Святої Трійці с. ПасічнаБАРИШІВКА. Престольне свято парафії на честь Святої Трійці с. ПасічнаБАРИШІВКА. Престольне свято парафії на честь Святої Трійці с. ПасічнаБАРИШІВКА. Престольне свято парафії на честь Святої Трійці с. ПасічнаБАРИШІВКА. Престольне свято парафії на честь Святої Трійці с. Пасічна