Відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння.

Відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння. 20 серпня 2022 року в день пам'яті святителя Митрофана Воронезького у Свято-Покровському храмі села Поділля соборну Божественну Літургію очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Його Високопреподобію співслужили духівник благочиння протоієрей Анатолій Левицький, настоятель храму протоієрей Олександр Губенко та духовенство Березанського благочиння. Цього дня відзначається престольне свято лівого приділу Подільського храму.

Після читання Слова Божого проповідь виголосив настоятель Свято-Успенського храму міста Березані ієрей Андрій Борбіч. Священнослужитель зосередив увагу на житії та духовних подвигах святителя.

За богослужінням була піднесена молитва за припинення війни та мир в Україні. Після Літургії був звершений молебень святителю Митрофану. В кінці зі словом проповіді звернувся отець Назарій. Священик наголосив на важливості преображення людської душі для наслідування Царства Небесного.

Після богослужіння відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння. На початку отець-благочинний привітав настоятеля Свято-Троїцького храму села Недра протоієрея Олександра Клименка із 15тиріччям дияконської хіротонії, котре він відзначив 12 серпня. У ході зібрання були розглянуті поточні питання життя благочиння.

ФОТО: