У Березані пройшов ІХ Міжрегіональний фестиваль "Христос рождається - славіте!".

У Березані пройшов ІХ Міжрегіональний фестиваль 15 січня 2023 року ввечері у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, відбувся ІХ Міжрегіональний фестиваль "Христос рождається - славіте! ".

Під час концерту був проведений збір пожертв на ЗСУ.

На початку фестивалю до присутніх із вітальним словом звернувся благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Протягом заходу прозвучали колядки, щедрівки, віншування, в яких прославлявся новонароджений Христос. У заході взяли участь Молодіжний хор Свято-Благовіщенського храму міста Березані під керівництвом Прокопенка Арсенія, хор Свято-Володимирівського храму села Дернівки під керівництвом Прокопенко Юлії, хор Свято-Софроніївського храму міста Березані під керівництвом Чубенко Ольги, хор храму на честь ікони Божої Матері "Всіх Скорботних Радість" села Яблуневе під керівництвом Таран Міропії, хор Архангело-Михайлівського храму міста Березані під керівництвом Примак Тетяни, Кліросний хор Свято-Благовіщенського храму міста Березані під керівництвом Ольги Ганжи та малий склад хору Київської духовної семінарії та академії.

March 2024